Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

 • Dwunasty numer gazetki Instytutu już jest!

  Dwunasty numer gazetki Instytutu już jest!

  Miło nam poinformować, że ukazał się dwunasty numer gazetki Instytutu. W bieżącym numerze miedzy innymi: małoinwazyjne zabiegi czasowej stymulacji rdzenia kręgowego, streszczenie spotkań czwartkowych oraz podsumowanie kongresu EULAR. Zapraszamy do lektury.

  Więcej

  Piątek, 3 lipca 2015

 • „Czwartkowe spotkania z reumatologią” - streszczenia spotkań

  „Czwartkowe spotkania z reumatologią” - streszczenia spotkań

  Udostępniliśmy nowe streszczenia ze Spotkań czwartkowych. Możecie Państwo zapoznać się z materiałami przygotowanymi na podstawie wykładów o: aktywności fizycznej mgr Katarzyny Kowalik, chorobach endokrynologicznych w chorobach reumatycznych dr Kingi Kostyry-Grabczak, metotreksacie i innych lekach modyfikujących przebieg choroby dr Marii Maślińskiej oraz sztuce proszenia o pomoc i odmawiania pomocy dr Idy Dobruckiej-Janeczek. Zapraszamy do lektury.

  Więcej

  Poniedziałek, 29 czerwca 2015

 • Zaproszenie do skladania ofert

  Zaproszenie do skladania ofert

  W związku z zamiarem pozyskania Partnera  do wspólnego działania na rzecz pozyskiwania badań klinicznych w Instytucie Reumatologii, współdziałania przy prowadzeniu badań klinicznych, wspólnej promocji działalności naukowo- badawczych Instytutu Reumatologii, wsparcia w nawiązywaniu współpracy międzynarodowej w obszarze badawczo-naukowym, Instyt Reumatologii im. Prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w Warszawie, zaprasza do składania ofert współpracy.

  Tryb udzielania zamówienia: Zapytanie ofertowe
  Termin składania ofert: 03.07.2015 do godz. 14.00

  Więcej

  Piątek, 26 czerwca 2015

 • Instytut Reumatologii na „I Forum Rynku Seniora”

  Instytut Reumatologii na „I Forum Rynku Seniora”

  Dnia 18 czerwca w Warszawie odbyło się „I Forum Rynku Seniora”, na którym zaproszeni prelegenci dyskutowali o polityce senioralnej, sytuacji osób starszych w polskiej medycynie, a także o gospodarce Senioralnej. W czterech sesjach tematycznych zorganizowanych przez wydawcę czasopisma „Rynek Seniora” wzięło udział około 300 osób.

  Więcej

  Poniedziałek, 22 czerwca 2015

więcej aktualności