Jesteś tutaj: Strona główna

Aktualności

 • 26 listopada 2015 - najbliższe warsztaty dla chorych z cyklu: "Czwartkowe spotkania z reumatologią"

  26 listopada 2015 - najbliższe warsztaty dla chorych z cyklu: "Czwartkowe spotkania z reumatologią"

  Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji zaprasza Państwa na kolejne spotkanie dla chorych oraz wszystkich zainteresowanych z cyklu "Czwartkowe spotkania z reumatologią". Najbliższe wykłady odbędą się 26 listopada (czwartek), w godzinach 11.00-12.30 w Auli Wykładowej (I piętro) Instytutu przy ul. Spartańskiej. Z uwagi na remont I piętra nie ma możliwości skorzystania z windy. 

  Więcej

  Czwartek, 19 listopada 2015

 • Filmowy poradnik reumatyka - nowy odcinek

  Filmowy poradnik reumatyka - nowy odcinek

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kolejny film zrealizowany przez Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji wraz z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy - Państwowym Instytutem Badawczym w ramach kampanii społecznej „Żyj lepiej, starzej się pogodnie”. Tym razem skoncentrowaliśmy się na kwestii miejsca pracy osoby ze schorzeniem reumatycznym.

  Więcej

  Wtorek, 10 listopada 2015

 • Szanowni Państwo

  Szanowni Państwo

  w związku z przekształceniem w Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w dn. 15.09.2015 roku, Dyrekcja Instytutu uzyskała finansową możliwość rozpoczęcia remontów, które planowano od wielu lat i, które są niezbędne, by jakość świadczeń udzielanych naszym Pacjentom była na najwyższym poziomie. W związku z tym, na  I piętrze  Instytutu, w miejscu dawnych poradni powstanie Klinika i Poliklinika Geriatrii. 

  Więcej

  Czwartek, 29 października 2015

 • 29 października 2015 - najbliższe warsztaty dla chorych z cyklu: "Czwartkowe spotkania z reumatologią"

  29 października 2015 - najbliższe warsztaty dla chorych z cyklu: "Czwartkowe spotkania z reumatologią"

  Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji zaprasza Państwa na kolejne spotkanie dla chorych oraz wszystkich zainteresowanych z cyklu "Czwartkowe spotkania z reumatologią". Najbliższe wykłady odbędą się 29 października (czwartek), w godzinach 11.00-12.30 w Auli Wykładowej (I piętro) Instytutu przy ul. Spartańskiej.

  Więcej

  Poniedziałek, 26 października 2015

więcej aktualności